Warsztaty ESO dla Przemysłu  
  Jesteś w: Warsztaty ESO / Miejsce

  Warsztaty ESO

  Branże przemysłu

  Program

  Materiały z konferencji

  Miejsce

  Rejestracja

  Lista uczestników

  Organizatorzy

  Patroni medialni

  ESO - co to jest

  ESO i przemysł

  ESO i Polska

  Projekt E-ELT

  Materiały dla prasy

  Kontakt

Miejsce "Warsztatów ESO dla Przemysłu"

"Warsztaty ESO dla Przemysłu" odbędą się 3 lipca 2015 roku w Warszawie w budynku Centrum Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika PAN (CAMK PAN) przy ul. Bartyckiej 18.

Adres:
CAMK PAN
ul. Bartycka 18
00-716 Warszawa
tel. 022 841 00 41

Dojazd:

Z lotniska:
Międzynarodowe lotnisko Warszawa-Okęcie znajduje się w odległości ok. 10 km od CAMK. Najlepsze połączenie z lotniskiem zapewniają taksówki. Od początku czerwca 2012 działa też połączenie lotniska z Centrum Warszawy pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) - linia S2 (Okęcie - Dworzec Śródmieście). Rozkład jazdy pociągów linii S2.

Pociągiem:
Najbliższym CAMK dworcem kolejowym jest dworzec Warszawa Centralna. Znajduje się w odległości ok. 4 km od Centrum. Najlepsze połączenie z dworca to taksówka lub dowolny tramwaj w kierunku wschodnim (3 przystanki) i potem autobus 108 z Pl. Trzech Krzyży. Rozkład jazdy pociagow

Autobusem:
Do CAMK dojeżdżają autobusy 108 z Placu Trzech Krzyży oraz 167 z Woli i Ochoty. W Warszawie dostępne są różnego rodzaju bilety komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, metro): jednoprzejazdowe, czasowe, okresowe. Dokładne informacje, wraz z rozkładami jazdy można znaleźć na stronach www.ztm.waw.pl.

Lokalizacja na mapie:


Wyświetl większą mapę


Hotele:

W Warszawie jest bardzo dużo hoteli o różnym standardzie.
Poniżej adresy kilku przykładowych hoteli:


Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Centrum Astronomiczne im. Mikołaja Kopernika w Warszawie (CAMK PAN) Polskie Towarzystwo Astronomiczne (PTA) Europejskie Obserwatorium Południowe (ESO)
Wykonanie: Krzysztof Czart, część zdjęć: (c) Europejskie Obserwatorium Południowe (ESO)